UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI.

ubezpieczenie zabezpiecza przed poniesieniem kosztów, którymi organizator imprezy turystycznej obciąża uczestników w przypadku rezygnacji z wycieczki (przykładowo: złamanie nogi, ospa u dziecka, śmierć członka rodziny, zapalenie ucha itp. (przypadki w których lekarz wystawia zaświadczenie, że nie mogą Państwo odbyć podróży)
(info. w jakich przypadkach działa ubezpieczenie jest przesyłana emailem lub przedstawiana w biurze, przed potwierdzeniem polisy)

Zalecamy zakup ubezpieczenia w dniu rezerwacji.
Po zatwierdzeniu rezerwacji dodanie ubezpieczenia rozpatrywane jest indywidualnie (do danej rezerwacji) Podane powyżej przykłady są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Zarówno ubezpieczyciel jak i organizator, mogą zmienić warunki oferowanej usługi lub całkowicie wycofać, dlatego zalecamy dodanie ubezpieczenia w dniu rezerwacji. Ubezpieczenie oferowane przez organizatora wyjazdu i onyx tour, jest usługą odrębną i ubezpiecza imprezę turystyczną, ale nie jest jej integralną częścią. (czyli np. anulacja wylotu przez organizatora nie jest jednoznaczna z anulacją ubezpieczenia i ubezpieczyciel potrąca składkę za wykorzystane dni ) Podane przykłady są informacją pobraną od organizatora w dniu rezerwacji oferty i mogą ulec zmianie

Ubezpieczenie KR nie działa w przypadku chorób przewlekłych.

(aby zadziałało ubezpieczenie KR w przypadku chorób przewlekłych, należy wykupić dodatkowe ubezpieczenie)